Ból kręgosłupa Podkategoria: Ból kręgosłupa

 • Elspini poduszki lędźwiowe i poduszki do spania »

  Elspini poduszki lędźwiowe i poduszki do spania

  Dzięki poduszkom do siedzenia pod kręgosłup ELSPINI można bezboleśnie siedzieć przez długi czas w samochodzie lub na krześle biurowym. Dzięki odpowiedniej grubości i twardości zapewniają fizjologiczne i zdrowe ustawienie kręgów kręgosłupa. Polecane przez terapeutów certyfikowanych metody McKenzie. Poduszki ortopedyczne do spania ELSPINI NIGHT http://www.elspini.pl/poduszki_do_spania.html to rozwiązanie dające możliwość spania na boku lub plecach w zdrowej dla kręgosłupa pozycji. Zalety poduszek ELSPINI podkreślają certyfikowani terapeuci http://www.elspini.pl/zalety_poduszek_elspini.html
  Większość spotykających nas dolegliwości ma jednak niejasną i trudną do określenia przyczynę "nic nie dźwigałem, nie pracowałem ciężko, a bardzo mnie boli". Paradoksalnie wiele relacji uskarżających się na bóle kręgosłupa wskazuje na fakt, że przyczyną pogorszenia jest "nic nierobienie": siedzenie przed telewizorem czy jazda samochodem.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »

 • Ból kręgosłupa i co dalej? »

  Ból kręgosłupa i co dalej?

  Mało aktywny tryb życia, nieprawidłowości w budowie ciała i samego kręgosłupa oraz przebyte urazy i choroby to najczęstsze przyczyny powodujące ból kręgosłupa. Problemy dotyczące kręgosłupa dotykają sporą część ludzi. Coraz częściej szukamy profesjonalnej pomocy w placówkach oferujących skuteczne leczenie kręgosłupa. Nasze centrum rehabilitacji wyróżnia wieloletnie doświadczenie w efektywnym leczeniu dolegliwości związanych z kręgosłupem. Proponujemy najwyższy standard przeprowadzanych zabiegów i indywidualne podejście do każdego z pacjentów.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ból kręgosłupa

Ból kręgosłupa - nowa strona:

Adres: