Strony z województwa Śląskie:

1 · 2 · następna strona »
 • Kominki 3 szyby »

  Na tej stronie znajdą Państwo wszechstronną ofertę dotyczącą hasła kominki Katowice. Oferujemy efektywne instalacje grzewcze wykorzystujące kominki i piecyki wolno stojące. Ogrzewanie kominkowe zyskuje sobie w ostatnim czasie coraz większe grono zwolenników. Nowoczesne rozwiązania zapewniają przy mniejszym zużyciu opału uzyskanie większych ilości ciepła. Poznaj zalety takich rozwiązań i zobacz całą ofertę na stronie : www. kominkimyslowice. pl

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia Popularna Śląsk »

  Znajdujący się w miejscowości Czechowice-Dziedzice oddział hurtowni Popularna zajmuje się handlem urządzeniami chłodniczymi, klimatyzacyjnymi oraz wentylacyjnymi. Handel prowadzony jest detalicznie i hurtowo, a asortyment sklepu zawiera urozmaicony wachlarz takich produktów jak klimatyzatory, automatyka chłodnicza, podzespoły do systemów wentylacji, jak również części zamienne do drobnego i dużego sprzętu AGD i profesjonalne narzędzia monterskie dla monterów i pracowników serwisu. W trosce o jakość hurtownia oferuje sprzęt najlepszych światowych wytwórców, m. in. : Sauermann, Whirlpool, Eliwell, Artel, Indesit, Wigam a także innych. Hurtownia znajduje się niedaleko zjazdu z drogi E462 (Bielsko-Katowice).

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Zdajemy sobie sprawę z faktu, coraz powszechniejsszego - firmy mają niekiedy problemy z uzyskaniem niezbędnych regulacji prawnych, które byłyby podstawą do podejmowanych działań. Skutkiem tego biuro rachunkowe w Katowicach w odniesieniu do tego, jak i do ciągłych zmian w doradztwie gospodarczym, przepisach podatkowych oraz samej optymalizacji podatkowej. Chcemy zaoferować naszym klientom pomoc!!! Kancelaria - Finansowo Księgowa serdecznie zaprasza do swoich oddziałów w całej Polsce, a głównie w Katowicach.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Figury Świętych »

  Hurtownia ozdób Dekor specjalizuje się w sprzedaży dewocjonaliów, wśród których dostępne są m. in. figury świętych. Można tam nabyć wiele wzorów figurek o tematyce religijnej, zaczynając od takich z wyobrażeniem Jezusa i Marii (w wielu różnych wzorach) do figur przedstawiających najbardziej znanych świętych np. św. Józefa. Pierwszorzędnej jakości dopracowane w szczegółach figury są idealnym uzupełnieniem oferty sklepów z dewocjonaliami, mogą być wykorzystane do aranżacji wnętrz obiektów sakralnych jak i domów prywatnych. Wiele z wzorów figur świętych jakie można nabyć w hurtowni można z powodzeniem wykorzystać jako dekoracje bożonarodzeniowe lub dekoracje na Wielkanoc.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.darteye.pl »

  Metoda osiągnięcia internetowego sukcesu ma jeden podstawowy warunek a jest nim pozycjonowanie własnej strony www. Dotyczy to każdego rodzaju biznesu - sklepu internetowego, autosaolnu, każdej działalności gospodarczej. Naszą specjalnością jest pozycjonowanie na Śląsk - możemy okazać się niezmiernie pomocni, jeśli twoja działalność zorientowana jest na ten piękny region. Wielu potencjalnych klientów poszukuje informacji, produktów i usług właśnie w regionie śląska. Zdecyduj się na nasze usługi i przekonaj się sam o sile skutecznego pozycjonowania!

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Veno-med Częstochowa »

  Doświadczone i doznane gabinety dermatologii estetycznej to w nowoczesnych czasach już wcale nie rzadkość. Wyłania się raz za razem więcej tego wariantu placówek. Medycyna laserowa to sposobność na urodziwy, młodzieńczy, orzeźwiający i śliczny design. Kompetentne salony tego rodzaju umożliwiają najlepszy standard leczenia oraz czynienia zabiegów w sprawach dermatologii leczniczej, estetycznej czy np. laseroterapii. Należałoby wypróbować oferty tego rodzaju, które namawiane są nie tylko do niewiast, ale także mężczyzn i dzieci w naszym salonie.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prestige - centrum w Katowicach »

  Jesteśmy w zdecydowanej czołówce firm szkoleniowych w Katowicach, a to za sprawą bardzo skrupulatnego ich przygotowywania. Nasza oferta obejmuje wiele szkoleń z zakresu biznesu, jak również profesjonalne szkolenia techniczne przygotowujące do państwowych egzaminów. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, więc jeśli odnajdziesz w naszej ofercie lukę, którą uważasz że warto byłoby zapełnić tworząc nowe szkolenia, chętnie rozważymy te sugestie. Nasze centrum szkoleniowe w Katowicach jest placówką zarejestrowaną, a nasze certyfikaty są powszechnie akceptowanym dokumentem potwierdzającym zdobytą wiedzę i umiejętności. Staramy się aby zajęcia rozwijały uczestników i miały bezpośrednie przełożenie na ich późniejszą efektywność pracy.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca »

  O ile nie masz obecnie czasu na sprzątanie po całym dniu spędzonym w pracy, sprawdź jak duże masz apartament, dom jednakowoż posiadłość bądź jest to 100, 1500, azali 200 i więcej metrów kwadratowych. To będzie czynnikiem decydującym o sumie, w jakiej zawierać będą się nasze usługi, a są nimi przeważnie sprzątanie mieszkań. Czy zastanawiałaś, się ile wyniesie cię posprzątanie, np. dziesięcio metrowego (10m2)salonu? a umycie okien? Kenajs firma sprzątająca mająca swoją siedzibę w Mysłowicach podchodzi do wykonania swoich usług z mega zaangażowaniem.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia »

  Jesteśmy organizacją treningową zajmującą się progresem umiejętności miękkich. Z każdym rokiem coraz więcej spółek zaczyna zdawać sobie sprawę że największym funduszem ich organizacji są kadry. To oni odpowiadają za sprawne funkcjonowanie, i co istotniejsze awans firmy.
  Naszą rolą jest wesprzeć w rozwoju kadr. Naszą specjalnością są warsztaty szkoleniowe poświęcane dla struktur handlowych oraz kadry zarządzającej.
  Odrębnym działem w budowie naszej jednostki jest dział zajmujący się badaniem satysfakcji pracowników. Po obszerne dane zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rolety rzymskie czy roletki »

  W Salonie Tomżal odnajdziesz kompozycję barw, wzorów markiz, żaluzji i rolet rzymskich, jakich jeszcze w życiu nie widziałeś. Rolety zrobione zostały także z tkanin, pozwalających wyczarować wnętrza pełne piękna. Wyrafinowana wytworność rolet rzymskich oraz klasyka w ponadczasowym wydaniu sprawdzi się w wyszukanych wnętrzach. Chociaż wyrazista całość żaluzji w kilku wytwornych zestawieniach, dla których bazą jest gładka satyna. Ów styl to żaluzje Royal Style. Dla zwolenników roletek mamy roletki o subtelnej kolorystyce. Roletki półtransparentne z matowej tkaniny to idealne rozwiązanie dla emanujących prostotą przestrzeni. Wybierz Tomżal dekoracje okienne!!!

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa kominów uszczelnianie komina »

  Www. uszczelnianiekominow. pl - naprawa kominów na terenie całego Ślaska i jego okolic. Oferujemy m. in. szlamowanie czyli jedyną skuteczną metodę renowacji komina bez ingerowania w ściany budynku. Wystarczy 1 dzień, za to gwarancję otrzymasz na 5 lat. Na czym polega ta metoda? Obejmuje : sprawdzenie stanu komina za pomocą kamery Full HD, oczyszczenie komina do lica cegły, jeśli trzeba - wypalenie smoły zalegającej w piecu, uszczelnienie, tynkowanie odśrodkowe specjalną masą (Schiedel SKD), zabezpieczenie. Polecamy
  uszczelnienie komina specjalnym wkładem Alufol. Kominy to nasza pełnoetetowa praca, ich renowacją zajmujemy się od lat, pracujemy na 2 ekipy przez cały rok. Nie ufaj "ekspertom" zajmującym się popołudniami "fuszkami po robocie", postaw na profesjonalistów!

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elspini poduszki lędźwiowe i poduszki do spania »

  Dzięki poduszkom do siedzenia pod kręgosłup ELSPINI można bezboleśnie siedzieć przez długi czas w samochodzie lub na krześle biurowym. Dzięki odpowiedniej grubości i twardości zapewniają fizjologiczne i zdrowe ustawienie kręgów kręgosłupa. Polecane przez terapeutów certyfikowanych metody McKenzie. Poduszki ortopedyczne do spania ELSPINI NIGHT http://www.elspini.pl/poduszki_do_spania.html to rozwiązanie dające możliwość spania na boku lub plecach w zdrowej dla kręgosłupa pozycji. Zalety poduszek ELSPINI podkreślają certyfikowani terapeuci http://www.elspini.pl/zalety_poduszek_elspini.html
  Większość spotykających nas dolegliwości ma jednak niejasną i trudną do określenia przyczynę "nic nie dźwigałem, nie pracowałem ciężko, a bardzo mnie boli". Paradoksalnie wiele relacji uskarżających się na bóle kręgosłupa wskazuje na fakt, że przyczyną pogorszenia jest "nic nierobienie": siedzenie przed telewizorem czy jazda samochodem.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ból kręgosłupa i co dalej? »

  Mało aktywny tryb życia, nieprawidłowości w budowie ciała i samego kręgosłupa oraz przebyte urazy i choroby to najczęstsze przyczyny powodujące ból kręgosłupa. Problemy dotyczące kręgosłupa dotykają sporą część ludzi. Coraz częściej szukamy profesjonalnej pomocy w placówkach oferujących skuteczne leczenie kręgosłupa. Nasze centrum rehabilitacji wyróżnia wieloletnie doświadczenie w efektywnym leczeniu dolegliwości związanych z kręgosłupem. Proponujemy najwyższy standard przeprowadzanych zabiegów i indywidualne podejście do każdego z pacjentów.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cdom Wnętrza projekty »

  Gwarantujemy najlepsze plany i sporządzenie. Nasza marka jest prawidłowo znana w tej branży i tym samym każdego dnia realizujemy nowe, śmielsze projekty. Dzięki spotkaniom z naszymi konsumentami, zawsze wiemy jaki wzór im się podoba i jaki jest cel naszych działań. Oczekujemy na kontakt, licząc na podjęcie satysfakcjonującej współpracy. Jesteśmy do dyspozycji sześć dni w tygodniu. Cdom to gwarancja wyjątkowego projektu i ewentualność spełnienia architektonicznych marzeń. Od lat stawiamy na zapewnienie Państwu najlepszych towarów w małych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą dotychczasową propozycją i zestawienie zadysponowania na nasze wyjątkowe regały już dziś, korzystając z naszej strony internetowej:

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Turwil Aranżacja wnętrz bielsko »

  Firma TURWIL zajmuje się profesjonalnym, całościowym świadczeniem usług z dziedziny projektowania tudzież aranżacji wnętrz. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Państwu wybrać, czy też zbudować projekt wnętrza w jakim będziecie się Państwo doskonale czuli. Złożoność naszych działań polega na tym, że oprócz stworzenia projektu, przeprowadzamy stopniową jego realizację. Pracujemy na wysokiej jakości surowcach, dysponując nieograniczoną gamą wzorów i kolorów. Mamy opanowane rozliczne techniki ozdabiania ścian, dobieramy i instalujemy właściwe oświetlenie, wybieramy meble oraz dodatki które kończą całościowe wrażenie. Zajmujemy się dodatkowo realizowaniem remontów wraz z montażem instalacji elektrycznej, i wodno - kanalizacyjnej. Wszystkie nasze działania zaplanowane są i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta także do szczególności miejsca. Dbamy o to, aby wykreowane przez nas aranżacje w pełni pasowały Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej:

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geotest mikropale iniekcyjne »

  Do prowadzenia prac budowlanych konieczna jest odpowiedzialna i fachowa specyfikacja geologiczna i hydrologiczna. Potwierdzanym zawodowcem w tej specjalności jest Zakład Robót Geologiczno-Inżynierskich Geotest, mający swoją siedzibę w Tychach. Od początku swojej działalności zajmujemy się specjalistycznymi usługami budowlanymi z tego zakresu. Posiadamy własny park maszynowy w pełni dopasowany do wykonywania prac z zakresu: wiercenia studni, palowania oraz innych specjalistycznych zadań. Posiadamy referencje od największych polskich firm, które doceniły kompetentną wiedzę zespołu naszych inżynierów i pracowników technicznych. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany akustyczne w montażach konstrukcji »

  Nasze konstrukcje charakteryzują wykończenia z najlepszych materiałów na świecie. Te naprawdę niesłychanie zbawienne dla konurbacji miejskich sieci komunikacyjnych twory cechować muszą się specyfikacją. Ekrany akustyczne, ażeby były precyzyjnie ekranem akustycznym powinien odznaczać się: Struktura powierzchni ekranu akustycznego powinna skutecznie hamować odbicia dźwięku. Montaż konstrukcji stalowych ma wiele zalet, są lekkie i stosunkowo nie drogie. Dlatego jeżeli jesteś gotowy postawić na fachowość wybierz nas tulla-bud. pl

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Doradztwa Chemicznego Grzegorz Żmijowski »

  Fachowa obsługa procesów dotyczących norm „REACH” i „CLP”, tworzenie kart charakterystyki oraz wprowadzanie w laboratoriach systemu „Dobrej Praktyki Laboratoryjnej” to usługi oferowane przez Biuro Doradztwa Chemicznego. To powstałe w Pszczynie przedsiębiorstwo jest kierowane przez Grzegorza Żmijowskiego - chemika z solidnym zapleczem teoretycznym i praktycznym. Firma wykonuje usługi doradcze i zajmuje się obsługą wytwórców a także importerów mających do czynienia z produkcją i dystrybucją mieszanin chemicznych, które wymagają obligatoryjnej rejestracji oraz klasyfikacji. Firma Pana Żmijowskiego świadczy również szereg usług laboratoryjnych, jak np. badania toksykologiczne oraz usługi polegające na przysposobieniu laboratoriów badawczych do obsługi systemu jakości „DPL/GLP”. Uzupełnieniem świadczonych usług są tłumaczenia naukowe tekstów chemicznych np. kart charakterystyki.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna Gliwice - SGdata »

  Jesteśmy młodą firmą, oferującą usługi outsourcingu IT dedykowane dla mikro i małych przedsiębiorstw. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu klienci mogą całkowicie skupić się na podstawowych celach swej działalności, a nie martwić się sprawnością sprzętu komputerowego czy bezpieczeństwem danych.
  Obsługa informatyczna firm oferowana przez SGdata gwarantuje Państwu stałą, wydajną i stabilną pracę sprzętu komputerowego.

  Data dodania: 16 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów Śląsk fundamenty »

  Firm budowlanych na Śląsku jest raz za razem więcej, jakkolwiek tylko niewiele ma naprawdę bogate doświadczenie w świadczeniu usług typu budowa domów Śląsk jak nasza. Każda nawet nie pozorna budowa domu bądź składanie konstrukcji obiektu dla przemysłu, wymaga rozsądnego zaadaptowania pod określone warunki. Nasz region Śląska (budowa domów Katowice) od wieków połączony jest z działalnością przemysłowo górniczą, a co za tym idzie skutkami uprzednio wykonanymi szybami i tunelami kopalnianymi. Konstrukcję obiektu cechować musi mocniejsza na dodatkowe obciążenia budowa.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Mapa województw: