Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · następna strona »
 • Stosunki międzynarodowe »

  Stosunki międzynarodowe

  Na arenie międzynarodowej obecnie sytuacja przedstawia się całkiem inaczej, niż kilkanaście lat temu. Od ok. 3 lat mamy problemy zarówno w ramach Unii Europejskiej, jak i poza nią. Co prawda już od ponad pół wieku nie było żadnego większego konfliktu (i miejmy nadzieję że nie będzie) jednak mimo to mają miejsce konflikty o mniejszej intensywności wewnątrz państw lub między państwami, zazwyczaj Trzeciego Świata. Nasz portal zawiera wiele pomocy naukowych dla badaczy stosunków międzynarodowych. Można tu znaleźć artykuły na takie tematy, jak organizacje międzynarodowe, bezpieczeństwo czy systemy polityczne.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • RADCA PRAWNY URSUS - Kancelaria Prawna FHF »

  RADCA PRAWNY URSUS - Kancelaria Prawna FHF

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  e-mail:kancelariafhf@gmail.com

  Radca Prawny Piotr Flatow prowadzi Kancelarię Prawną w dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Kancelaria ta świadczy usługi dla Klientów indywidualnych oraz dla podmiotów zorganizowanych. Kancelaria mieści się w centrum Ursusa przy ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34.
  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow prowadzi sprawy z zakresu prawa spadkowego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, pracy, ubezpieczeń społecznych oraz inne w zależności od potrzeb Klientów.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »

 • Radca prawny Gdańsk »

  Radca prawny Gdańsk

  Rekomendowana kancelaria radcy prawnego działa na polskim rynku. Oferujemy udzielanie porad w zakresie prawa rodzinnego, majątkowego i gospodarczego. Radca prawny w mieście Gdańsk dostosowuje swoją propozycję do indywidualnych potrzeb klienta. Naszym głównym zamierzeniem jest efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Mamy niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Dbamy o odpowiedni poziom merytoryczny i etyczny naszych usług. Dokładniejsze dane zdobędą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • e-Deklaracje »

  e-Deklaracje

  Opublikowany na naszej witrynie program do rozliczeń PITy 2011 zaopatrzony jest w podsystem do przesyłania e-Deklaracji. Przy pomocy naszego programu masz możliwość posłać formularz do Urzędu Fiskalnego i otrzymasz numer referencyjny wysłanego formularza, jak też całkowicie automatycznie uzyskasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru.Używając nasze oprogramowanie masz możliwość posłać do Urzędu Fiskalnego e-Deklaracje PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39. Każdy formularz może być wysłany z apendyksami.Co jest wymagane aby przekazać PITy przez Sieć?Jedynym wymogiem aby wysłać PITy przez Sieć, oczywiście poza dobrym programem, to wartość przychodu z ubiegłego roku fiskalnego – służy ona do autoryzacji podatników formularz.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Najlepszy adwokat Bydgoszcz »

  Najlepszy adwokat Bydgoszcz

  Na stronie internetowej znajdują się informacje odnośnie kancelarii prawniczej. Oferta obejmuje profesjonalne porady prawne, przygotowywanie projektów umów itd. Adwokat Bydgoszcz realizuje swoje usługi zgodnie z zasadami kodeksu etycznego. Zachęcamy do korzystania z profesjonalnych usług naszej kancelarii prawniczej.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Uczelnia Warszawa o kierunku prawo »

  Uczelnia Warszawa o kierunku prawo

  Szkoła wyższa to także ogromna możliwość na uzyskanie stypendium naukowego, jakie zapewni utrzymanie na studiach. Zapraszamy do przejrzenia intuicyjnej witryny publikującej informacje na temat szkół wyższych. Dopomóż swemu dziecku dobrać właściwą dla niego uczelnię, w której będzie w stanie się kształtować. Tytuł naukowy zawsze znacznie lepiej wygląda w dokumentach aplikacyjnych, znamionuje o wiele wyższych kompetencjach. Zachęcamy do zrobienia użytku z prezentowanej bazy szkół wyższych, na pewno odnajdziesz się na niej.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria prawna Opole »

  Kancelaria prawna Opole

  Kancelaria prawna Laurifer oferuje usługi z obszaru doradztwa prawnego. Nasza oferta skierowana jest do firm, a podobnie jak klientów indywidualnych. W każdej sytuacji staramy się dostosować ofertę do Klienta. Aby zaoszczędzić drogocenny czas naszych Klientów korporacyjnych, proponujemy usługę „Działamy inaczej", z przyczyny której adwokat lub radca prawny przyjdzie do Ciebie na swój koszt. Sprawy naszych Klientów są dla nas najistotniejsze, dlatego zrobimy wszystko, by sprostać Twoim potrzebom.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawnicza »

  Kancelaria Prawnicza

  W dzisiejszym zagmatwanym świecie, w różnych życiowych sprawach coraz częściej korzystamy z doradztwa adwokata. Fachowa pomoc radcy prawnego jest idealnym rozwiązaniem. Kompetentna, obeznana ze sprawą osoba może pomóc dopilnować naszych spraw, udzielić cennych wskazówek. Polecamy wieloletnie doświadczenie naszej kancelarii prawniczej - rzetelnie pomożemy wszystkim którzy potrzebują fachowej a przede wszystkim skutecznej pomocy prawnej.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »

 • Porady prawne »

  Porady prawne

  GaleriaPrawna oferuje usługi prawne przez Internet i telefonicznie. Sporządzamy profesjonalne analizy dokumentów prawnych i wydajemy opinie prawne. Nasza poradnia zmieniła nazwę z mycenas.pl na GaleriaPrawna. Mogą Państwo zamówić u nas również stałą, konkurencyjną cenowo obsługę prawną. Doradztwo prawne przez internet to swoboda i oszczędność czasu i pieniędzy. Na wszystkie problemy prawne udzielimy wyczerpujących odpowiedzi. Pełną ofertę poradni znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Małżeństwa »

  Małżeństwa

  Twój wybór to nasza oferta - Kanonista - adwokat, kancelaria prawna Warszawa, woj. mazowieckie. Kancelaria prawa kanonicznego Kanonista - Warszawa. Kancelaria prawna prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Kliknij w link i sprawdź co polecamy. Adwokaci kościelni umawiają się na spotkania w większych miastach kraju.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »

 • Zamówienia publiczne doradztwo, pomoc »

  Zamówienia publiczne doradztwo, pomoc

  Kancelaria radcy prawnego w Krakowie proponuje Klientom obsługę prawną na dobrym poziomie, główne działy to prawo pomocy publicznej. Porady w opracowywaniu dokumentacji związanych z przydzielaniem pomocy publicznej, realizowanie opinii prawnych. Przynosimy całościową obsługę prawną. Staramy się oferować najkorzystniejsze i bezpieczne rozwiązania w zakresie prawa dotyczącego pomocy publicznej. Oferujemy poza tym usługi doradcze w zakresie prawa handlowego.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Skorzystaj z oferty »

  Skorzystaj z oferty

  kuczynski. pl - kancelaria adwokacka Warszawa oferuje skuteczną pomoc prawną. Prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo rodzinne. Rozwody, alimenty, spadki. Reprezentujemy Klientów w różnorodnych skomplikowanych postępowaniach karnych. Adwokat Marcin Kuczyński i Józef Kuczyński - profesjonalna i efektywna obsługa prawna dla firm. Fachowe doradztwo prawne z zakresu : windykacja należności, odszkodowania, spadki i alimenty, rozwody, prawo karne. Kancelaria adwokacka Kuczyński - prawnik i adwokat Warszawa.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »

 • Atrakcyjne ceny »

  Atrakcyjne ceny

  Przybyłowski Kancelaria adwokacka - usługi prawne, adwokat, prawnik Gdynia. Pomoc prawna, obszar działania to głównie trójmiasto: adwokaci Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo. Specjalizacja to usługi prawnicze - obsługa prawna osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, reprezentowanie Klientów przed sądami i urzędami. Zapraszamy - adwokat Trójmiasto, prawnik Gdynia, doradztwo prawne Gdańsk.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »

 • Adwokat Zabrze »

  Adwokat Zabrze

  Odwiedzając daną stronkę dowiesz się na temat Kancelarii Prawnej COGNITOR. Organizujemy obsługę prawną wszelakich podmiotów, w tym osób prawnych i fizycznych. Oferujemy wsparcie w kwestiach cywilnych, prawa handlowego oraz administracyjnego. Olbrzymią radość sprawia nam doradztwo w sprawach działalności gospodarczej. Proponujemy wszelaką obsługę w obrębie zastępstwa procesowego przed sądami. Adwokat Zabrze ma na koncie 15 letnie doświadczenie w zakresie prawa pracy. Aby dowiedzieć się więcej o naszej bogatej ofercie, zapraszamy na nasza witrynę.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Adwokat Łódź | Adwokat Zgierz »

  Adwokat Łódź | Adwokat Zgierz

  Kancelaria Adwokacka w Zgierzu i w Łodzi zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m. in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, podatkowego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego i prawa pracy obejmującą m. in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego.

  Data dodania: 28 01 2018 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria prawna, Rozwód »

  Kancelaria prawna, Rozwód

  Olga Wawrzynkiewicz - profesjonalna kancelaria adwokacka - wieloletnie bogate doświadczenie na rynku usług pranych, adwokat, prawnik Poznań. Kancelaria prawna w Poznaniu świadczy usługi prawne dla różnorodnych podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Główna specjalizacja to bezproblemowy rozwód dla męza i żony, prawo rodzinne, karne, prawo pracy i medyczne. Zainteresowanych kompleksową pomocą prawną gorąco zapraszamy do kontaktu z nami - sprawy cywilne, prawnik, adwokat, kancelaria w Poznaniu.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria prawna »

  Kancelaria prawna

  Kancelaria Prawna Polak zaprasza do skorzystania z bogatej oferty usług. Jedną ze specjalności tych fachowców jest profesjonalna obsługa nieruchomości. Opisywana kancelaria prawna adresuje do klientów propozycję stałej współpracy. Usługi oferowane są z zakresu prawa sądowego, cywilnego oraz innych jego obszarów. W dodatku przedmiotem działalności kancelarii Polak jest także prawo autorskie.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Prawo ekologiczne oraz ochrony środowiska »

  Prawo ekologiczne oraz ochrony środowiska

  Witryna należy do Kancelarii Prawa Gospodarczego i Ekologicznego. Pracownicy firmy mają doświadczenie np. w postępowaniach administracyjnych. W zakresu usług kancelarii wchodzi reprezentacja interesów pracodawców i pracowników. Specjalność firmy to prawo ochrony środowiska i powiązane z tym np. kary pieniężne. Firma praktykuje prawo ekologiczne, np. w zakresie oceny oddziaływania na środowisko. Niniejsza witryna zawiera spis publikacji i opis systemu wynagrodzeń kancelarii.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Adwokat Warszawa »

  Adwokat Warszawa

  Reklamowana kancelaria adwokacka Warszawa prowadzi sprawy na obszarze całego kraju. Firma głównie oferuje usługi z zakresu prawa karnego i cywilnego. Marcin Hećman zapewnia usługi z dziedziny prawa pracy i spadkowego. Adwokat Warszawa dokłada starań, by dopasować ofertę do potrzeb klienta. Klientami prawników są zarówno osoby prywatne, jak też przedsiębiorstwa. Pracownicy świadczą fachową obsługę na wysokim poziomie. Dokładny opis usług znajdą Państwo na łamach serwisu hecman.pl.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Porady prawne Poznań »

  Porady prawne Poznań

  Kancelaria adwokacka Justyny i Włodzimierza Engelgardt świadczy usługi doradztwa prawnego z zakresu prawa karnego, cywilnego, administracyjnego oraz prawa rodzinnego i prawa pracy. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady prawnej.
  Obsługa prawna firm. Pomoc studentom prawa w odbyciu praktyk studenckich.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »

1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: