Kalendarium Podkategoria: Kalendarium

 • Prezentacje maturalne 2013 »

  Prezentacje maturalne 2013

  Pokaźna wiedza zdobyta przy komponowaniu opracowań prezentacji maturalnych z języka polskiego spowodowała stworzenie serwisu w którym zlokalizowaliśmy gotowe prezentacje maturalne. Zapewniamy w ten sposób dojście maturzystom do 3500 gotowych wzorcowych prac maturalnych.Wszystkie opracowania zostały utworzone o najnowsze i przetestowane wydania literatury, osiągalne w bibliotekach szkolnych i miejskich. Zajmujemy się dodatkowo pisaniem prac od podstaw, na tematy których nie posiadamy w naszej bazie prac maturalnych. Nie skupujemy prac od innych portali, nie podwajamy prac maturalnych. Gotowe prace maturalne

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »

 • Stosunki międzynarodowe »

  Stosunki międzynarodowe

  Na arenie międzynarodowej obecnie sytuacja przedstawia się całkiem inaczej, niż kilkanaście lat temu. Od ok. 3 lat mamy problemy zarówno w ramach Unii Europejskiej, jak i poza nią. Co prawda już od ponad pół wieku nie było żadnego większego konfliktu (i miejmy nadzieję że nie będzie) jednak mimo to mają miejsce konflikty o mniejszej intensywności wewnątrz państw lub między państwami, zazwyczaj Trzeciego Świata. Nasz portal zawiera wiele pomocy naukowych dla badaczy stosunków międzynarodowych. Można tu znaleźć artykuły na takie tematy, jak organizacje międzynarodowe, bezpieczeństwo czy systemy polityczne.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Zarządzanie projektem »

  Zarządzanie projektem

  Jako firma Octigo zajmujemy się planowaniem oraz organizowaniem gier oraz warsztatów szkoleniowych z obszaru zarządzania projektami. Do dyspozycji mamy studia magisterskie, mnóstwo programów szkoleniowych również gier szkoleniowych. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się blog z interesującymi artykułami dla wszystkich, których intryguje zarządzanie projektami.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Zadania z fizyki liceum »

  Zadania z fizyki liceum

  Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony z zadaniami i ich rozwiązaniami. Zadania przeznaczone są dla uczniów gimnazjum i liceum. W witrynie znajdziecie zadania zarówno trudne jak i proste. Materiał przyda się wszystkim, którzy pragną zwiększyć swój zasób wiedzy z fizyki. Chcemy aby wszyscy nasi użytkownicy byli usatysfakcjonowani, dlatego baza zadań jest nieustannie powiększana. Znaleźć tutaj możecie zadania z takich działów jak: elektrostatyka, prąd stały i grawitacja.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kalendarium

Kalendarium - nowa strona:

Adres: