Języki obce Podkategoria: Języki obce

 • Kursy angielskiego w Anglii »

  Kursy angielskiego w Anglii

  Nauka języka angielskiego jest najbardziej skuteczna w miejscach, gdzie używany jest on na co dzień. Mowa o krajach anglojęzycznych, takich jak Wielka Brytania, Australia czy USA. Działają w nich szkoły językowe dla uczniów z zagranicy, które prowadzą przez cały rok kursy na różnych poziomach zaawansowania, a także specjalistyczne np. biznesowe i przygotowujące do egzaminów np. FCE. Biuro usług edukacyjnych, jako ich agent organizuje wyjazdy na te kursy, włącznie z rezerwacją zakwaterowania. Biuro organizuje również obozy i kolonie językowe za granicą dla dzieci i młodzieży, w takich krajach jak Anglia czy Malta. Odbywają się one w wakacje i łączą naukę z wypoczynkiem, zajęciami sportowymi, wycieczkami itp.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Tłumaczenia Warszawa dla firm »

  Tłumaczenia Warszawa dla firm

  Przedstawiane biuro tłumaczeń mieści się na obszarze stolicy. Jednym z punktów działalności firmy jest profesjonalne tłumaczenie z rosyjskiego. Biuro obsługuje firmy, różnego typu instytucje oraz osoby prywatne. Tłumacz przysięgły angielskiego zapewnia usługi na wysokim poziomie. Zespół tłumaczy tworzą wysoko wykształceni i doświadczeni specjaliści. Lidaria zapewnia swoim klientom najlepszą obsługę w korzystnej cenie. Zapraszamy tych, których interesują różnorodne tłumaczenia Warszawa.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kursy językowe »

  Kursy językowe

  Na omawianej stronie przedstawione zostały kursy oferowane przez English For You. Omawiane zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, co sprzyja koncentracji. Jej oferta adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Kursy językowe w jej ofercie dzielą się na ogólne oraz na egzaminacyjne. Dualny system nauczania w tej szkole umożliwia konwersację. Informacje na temat planu zajęć i cennika znaleźć można w serwisie.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Język chiński »

  Język chiński

  Nauka języka chińskiego dla początkujących i zaawansowanych. Bogate doświadczenie pedagogiczne. Zapewnione materiały do nauki.Zajęcia prowadzi chiński native speaker, była wykładowczyni na Wydziale Sinologii Uniwersytetu Warszawskiego.Język chiński dla firm, zajęcia indywidualne i grupowe.Rozpocznij przygodę z językiem chińskim już dziś.Oferujemy również tłumaczenia ustne i pisemne. Język chiński dla firm.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe »

  Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe

  Szkoła Języków Obcych Akcent w Poznaniu to renomowana szkoła z wieloletnią tradycją, która przede wszystkim dba o jakość nauczania oraz komunikację ze swoimi studentami i dobrą atmosferę nauki. Przyjdź na kurs języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego lub rosyjskiego (na wszystkich poziomach zaawansowania) i przekonaj się sam. Oferujemy także niestandardowe języki takie jak portugalski, szwedzki czy norweski oraz kurs języka polskiego dla obcokrajowców. Organizujemy obozy językowe i wyjazdy zagraniczne połączone z nauką języka. Chcących zdawać egzaminy językowe zapraszamy na kursy egzaminacyjne (FCE, TOEFL, TOEIC, WiDaF, DELE) a przedsiębiorców i ich pracowników na kursy językowe dla firm. Oferujemy kursy indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »

 • Biuro tłumaczeń Kraków »

  Biuro tłumaczeń Kraków

  Niniejsza witryna internetowa należy do biura tłumaczeń o nazwie GUSTAFF. Za obsługę klientów odpowiedzialni są wyłącznie doświadczeni tłumacze. Biuro tłumaczeń Kraków zajmuje się tłumaczeniami technicznymi, np. dokumentacji. Pisemne tłumaczenia to m. in. tłumaczenia stron www. Dostępne są tłumaczenia ustne, zarówno konsekutywne, jak i szeptane. Poza tym szczególne miejsce w ofercie zajmuje również rejestracja pojazdów.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Angielski kursy Warszawa »

  Angielski kursy Warszawa

  Cityschool prowadzi kursy nauki języka angielskiego i hiszpańskiego. Małe grupy zajęciowe i dogodne godziny lekcji. Kursy przedmaturalne oraz przygotowujące od egzaminów w The British Council i Instytucie Goethego. Nauka prowadzona systemem dualnym, Callana, FCE, CAE.Szkoła posiada licencję Ośrodka Egzaminacyjnego TELC i Centrum Egzaminacyjnego LCCI.Atrakcyjne rabaty i zniżki!

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »

 • Warszawa - skuteczne korepetycje z matematyki »

  Warszawa - skuteczne korepetycje z matematyki

  W serwisie zaprezentowano profesjonalny system korepetycji Nauca. Specjalnością Nauca jest pomoc w nauce udzielana przed różnymi egzaminami. Specjaliści Nauca posiadają fachową wiedzę i umieją właściwie ją przekazać. Jeżeli chodzi o korepetycje z matematyki, jest to najlepszy system w mieście Warszawa. W zakres katalogu usług wchodzi pomoc w przygotowaniu przeróżnych opracowań. Oferta obejmuje przedmioty ścisłe, humanistyczne oraz języki obce. Poza korepetytorami, swą pomocą służą też konsultanci Nauca.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Pisanie projektów Katowice »

  Pisanie projektów Katowice

  Czym charakteryzuje się oferta szkolenia Katowice? Są to kursy skierowane do dużej grupy docelowej, choć jedną z najczęstszych grup są całe firmy. Przedsiębiorcy często wysyłają swoich pracowników na szkolenia Śląsk, aby podnieść ich kompetencje oraz dać im możliwość dodatkowego rozwoju, poszerzania kwalifikacji, nabywania nowych umiejętności i poszerzania horyzontów. Kursy biznesowe są prowadzone na różnym stopniu zaawansowania, ze swojej strony gwarantujemy również stałe kontrole postępu. Sprawdzamy, czy szkolenia są dla Twoich pracowników efektowne, choć jesteśmy przekonani, że tak właśnie będzie. Nasza firma szczyci się bardzo pozytywnymi opiniami wśród klientów o przeróżnych oczekiwaniach.

  Data dodania: 06 10 2017 · szczegóły wpisu »

 • Tłumaczenia Rybnik »

  Tłumaczenia Rybnik

  Firma Alles Klar zaprasza do skorzystania z usług w zakresie tłumaczeń zwykłych jak również specjalistycznych. Ponadto Alles Klar zaprasza na zajęcia z nauki języka niemieckiego. Indywidualnie dobrane lekcje w zależności od poziomu zaawansowania ucznia. Ponadto możliwość skorzystania z kursów językowych dla firm oraz przedsiębiorstw. Nie czekaj dłużej tylko zapoznaj się z pełną ofertą dostępną na stronie internetowej allesklar. edu. pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »

 • Angielski dla firm »

  Angielski dla firm

  Lentz Professionals to popularna Akademia, która trudni się szkoleniami językowymi. Kadrę tworzą wysoce wykwalifikowani lektorzy, którzy posiadają niezbędne zaświadczenia. Klientami placówki są przede wszystkim firmy, ale też organizacje i osoby prywatne. Pośród usług placówki można znaleźć angielski przez Skype i w domu klienta. Specjalnością szkoły są kursy zawierające jedynie angielski Katowice. Firma prowadzi profesjonalne szkolenia, np. angielski dla firm w Polsce i Niemczech. Na witrynie internetowej można przeczytać dużo o założeniach opisywanego ośrodka.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Uczelnie Poznań »

  Uczelnie Poznań

  Studia stały się w minionych latach niezwykle popularne. Chętnie wybierają się na nie prawie wszyscy absolwenci szkół średnich. Z tego względu nieustannie rośnie liczba wykształconych ludzi w naszym kraju. Studiowanie powoduje, że stajemy się mądrzejsi i doświadczeni, wiąże się też z fantastyczną zabawą i miło spędzonym czasem. Jednym z najbardziej atrakcyjnych miast akademickich w naszym kraju jest bez wątpienia Poznań. Miasto to co roku przyjmuje masę młodych osób, które chcą zdobyć ciekawy zawód i wykształcenie. W Poznaniu znajduje się bardzo dużo znanych uczelni, zapewniających studentom całe mnóstwo wspaniałych atrakcji i naukę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »

 • Angielski Wroclaw »

  Angielski Wroclaw

  Szkoła językowa English-Line zachęca do zapisania się na zajęcia. Osobom zainteresowanym oferujemy darmową lekcję pokazową o dogodnej porze. Oferta obejmuje także zajęcia wakacyjne oraz przeznaczone specjalnie dla firm. Polecamy szeroki wachlarz różnorodnych kursów językowych. Prowadzimy angielski w małych grupach osób w mieście Wroclaw. Bazujemy na cenionych książkach wydawnictw Longman, Macmillan oraz Oxford.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres: