Firma sprzątająca Podkategoria: Firma sprzątająca

 • Firma sprzątająca »

  Firma sprzątająca

  O ile nie masz obecnie czasu na sprzątanie po całym dniu spędzonym w pracy, sprawdź jak duże masz apartament, dom jednakowoż posiadłość bądź jest to 100, 1500, azali 200 i więcej metrów kwadratowych. To będzie czynnikiem decydującym o sumie, w jakiej zawierać będą się nasze usługi, a są nimi przeważnie sprzątanie mieszkań. Czy zastanawiałaś, się ile wyniesie cię posprzątanie, np. dziesięcio metrowego (10m2)salonu? a umycie okien? Kenajs firma sprzątająca mająca swoją siedzibę w Mysłowicach podchodzi do wykonania swoich usług z mega zaangażowaniem.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »

 • osuszamybudynki.com.pl »

  osuszamybudynki.com.pl

  Firma Marcco z siedzibą w Poznaniu oferuje profesjonalne i rzetelne osuszanie budynków wszelkiego typu, począwszy od małych pomieszczeń a na dużych halach i budynkach kończąc. Zajmujemy się również odgrzybianiem pomieszczeń, odwilgacaniem oraz odtwarzaniem izolacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego warto nam zaufać.

  Data dodania: 04 05 2016 · szczegóły wpisu »

 • animus-awg.pl »

  animus-awg.pl

  Animus AWG to firma świadcząca profesjonalne usługi opiekuńcze. Jeśli więc szukasz pewnej i sprawdzonej niani do dziecka bądź gosposi to koniecznie powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Nasze usług świadczymy na terenie Warszawy. Poza usługi opiekuńczymi świadczymy również usługi sprzątania mieszkań i biur. Wejdź na naszą stronę i poznaj naszą pełna ofertę.

  Data dodania: 04 05 2016 · szczegóły wpisu »

 • Rozwiercanie kominów »

  Rozwiercanie kominów

  Koniecznie sprawdzajcie najlepsze oferty typu naprawa kominów, typu frezowanie kominów. Decydując się na ofertę naszej firmy, wybierając nasze działania macie pewność, że otrzymujecie doskonałe udrażnianie kanałów spalinowych, że otrzymujecie idealne poszerzanie szybu komina czy też rozwiercanie kominów. Polecamy, wybierajcie frezowanie Poznań i cały kraj

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firma sprzątająca

Firma sprzątająca - nowa strona:

Adres: